Přírodniny

Něco na čtení

Přečti si o hubnutí

Pizza pro celiaky

KONTAKTY

OTP service, spol. s r. o.
Dodáváme za 3 - 10 dnů.
info(a)otpservice.com
Obchodní nabídky pouze zasílat.
www.otpservice.com

TOPlist


Kouzla
Chcete muže svých snů?

Pokud nezabírají osvědčené sváděcí praktiky, které radí módní časopisy, je na čase využít magii. Vybrala jsem několik receptů vyčtených z čarodějných knih, můžete je vyzkoušet. Jejich výhodou je to, že se nemusí sníst a tak po nich zaručeně nepřiberete. Při pozitivním čarování přijdete na pozitivní myšlenky a ty se pak projeví i v pozitivním dění vašich dní.

Dále čtěte zde

Kouzlo ochrany proti blbosti
Blbosti je na světě pořád dost a když si člověk přečte dějiny i pohádky, pořád jí dost bylo. Ne nadarmo se říká, že blbost občas kvete a jestli se množí jako pampeliška, pak je nějaká magie proti blbosti vážně zapotřebí.
Sama jsem se taky blbosti vždycky neubránila, ani té vlastní. Přiznejme si, že člověk jí sice nejvíc vidí na ostatních, ale sám se někdy nakazí. Jde ale o to, abychom se poučili, vyléčili se z ní jako z nakažlivé nemoci a zase se vůči ní pořádně obrnili a získali pevnou imunitu.
Ze své praxe vím, že nejlepší je odstup. Jakmile člověk zabředne do stereotypních řešení a začne si připadat důležitý, je nejlepší dát si na chvíli pauzu a soustředit se na úplně jiné stránky života. Nic není tak důležité, jako uchránit si zdravý rozum, zásady, svobodu a hodnoty, které jsou opravdu důležité. Takže má-li blbost velký vliv nebo se s námi snaží manipulovat, chce to vyzkoušet nějaký recept, třeba zaklínadlo.
Používám koupele, voda očišťuje, uklidňuje, vonná koupel udělá dobře a osvěží. Blbci obvykle předávají hodně negativní energie a je třeba se vůči ní pořád chránit. Hodí se nosit u sebe křišťál nebo růženín. No a kdo by chtěl obranu ještě něčím posílit, může vyzkoušet pár kouzel, třeba od mého oblíbeného Scotta Cunninghama, který doporučuje celkem zajímavé věci, stojí za to vyzkoušet.
Nabízí například „Prášek ochrany“ ze 2 dílů pelyňku černobýlu, 2 dílů kadidlovníku, 1 dílu kopru, 1 dílu jalovce a 1 dílu kmínu římského. Pro osobní ochranu se má práškem vysypat dokola kruh, stát v něm a nabíjet se energií bylin. Děláno denně prý zajistí ochranné energie za všech okolností. No a možná bude ještě účinnější v kombinaci s „Práškem přání“ ze dvou dílů šalvěje, 1 dílu santalového dřeva a 1 dílu tonky (nevím, co to je). Pak už stačí vzít na osamělém místě prášek do pravé ruky, vnímat jeho energie a přát si, aby blbost nikdy nevyhrála. Po nabití prášku se má zahodit co nejdál a jakmile se dotkne Země, prý se přání splní. Hodně úspěchů při kouzlení.
Kouzlo na přivolání lásky

Zkusím několik rad, ale bohužel nevím o žádném zaručeném kouzlu, které by umělo přivolat přesně to, co chceme. Důležité je své přání vhodně formulovat, dobře rozmyslet a pak ho někde nahlas vyslovit. Může se to několikrát opakovat, energie vypuštěná ve slovech se promění a nakonec to přijde. No a v mezičase pomohou další doporučení.

Pro přivolání lásky je dobré nosit u sebe růženín, nejlépe někde na těle. Kámen se musí pravidelně očišťovat, protože tím se znovu aktivuje. Jeho kouzelná moc je daleko větší, než jen „pouhé“ přivolání lásky. Ochraňuje před negativním vyzařováním.

Podle Scotta Cunninghama prý zabírá váček lásky. Do růžové látky se zabalí 3 díly levandule, 2 díly růžových okvětních plátků a 1 díl fialkového oleje. Má se uložit mezi oblečení, které naplní vůní lásky. Takový váček může být účinný, vonět milované osobě je důležité.

Není od věci zkusit i růžovou barvu, kouzla pro lásku jsou totiž většinou nějak spojena s růžovou a tak může pohled přitáhnout růžové tričko. Já si ale myslím, že to největší kouzlo máme každý sám v sobě. Lásku si rozhodně zaslouží lidé laskaví, pozorní, usměvaví, pozitivní a s dobrým srdcem. Takoví, co se nestarají jenom o sebe, ale svůj nesobecký cit věnují někomu dalšímu, bez ohledu na jeho postavení, konto a krásu.

Může to být třeba láska ke zvířatům nebo dětem, taková ta opravdová, nezištná. Zažehne plamínek, ten pak bude vyzařovat ven a k plamínku se zaručeně někdo potřebný přijde brzy ohřát. Čarovat musíte sami, bez práce nejsou koláče.

 

Prášek úspěchu

Kdo by chtěl využít prášek úspěchu, pak musí smíchat 2 díly vousatky draslavé, 2 díly nového koření, 1 díl muškátového oříšku a 1 díl puškvorce. Přinese vám do života pozitivní zprávy. Recept je z knihy Kadidel olejů a lektvarů od Scotta Cunninghama.

Nápoj vášně

Správná čarodějka v létě nezahálí, ale chystá se na zimu, aby měla dostatek bylinek pro posilování energie a čarování. Pak z nich může připravit léčivé odvary nebo nápoje se zvláštním kouzlem. Jako například Nápoj vášně.

Potřebujeme: 1 špetku rozmarýnu, 2 špetky tymiánu, 2 lžíce černého čaje, 1 špetku koriandru, 3 čerstvé mátové lístky nebo 1/2 lžíce sušených, 3 čerstvé okvětní plátky z růžových poupat nebo 1 lžíci sušených, 5 čerstvých lístků citróníku nebo 1 lžíci sušené citrónové kůry, 3 špetky muškátového oříšku, 3 kousky pomerančové kůry.Všechny ingredience vložte do čajové konvice. Uvařte vodu zhruba na 3 šálky a přidejte. Nechte směs vylouhovat. Můžete přisladit medem, podle chuti. Podávejte ještě horké.

Spočítejte si své číslo života

Číslo života zjistíte jednoduše podle data narození. Sečtete jednotlivé číslice mezi sebou a zjistíte výsledek. Příklad: 1. 1. 1958 zjistíte takto: 1+1+1+9+5+8=25; 2+5=7 Dvouciferné číslo musíte vždy znovu sečíst, aby vyšlo číslo od 1 do 9. Existují i výjimky, například číslo 11 má zvláštní význam, ale pro účely tohoto článku se jím nebudeme zabývat.

Co vám vyšlo?

1 – Vaše cesta životem bude obtížná, kdo se po ní vydá, se může spolehnout pouze na sebe a bude draze platit za své omyly. Je to cesta osamělá, vyžaduje nezávislost, odvahu a individualismus. Na konci však čeká zdar, uspokojení ctižádosti, úspěch.

2 – Vaším směrem je závislost. Dráha bude schůdná jedině ve dvou. Bude pokojná a idylická, obklopená krásnými krajinami. Můžete se potulovat bez nebezpečí, lenošit a naslouchat zpěvu ptáků. Na zastávkách najdete přátelství, lásku, vyrovnanost, štěstí a soulad. Ale kdo se po ní vydá bude podřízen životu druhých. Možná se vám taková cesta zdá nudná, ale je jedna z nejšťastnějších.

3 – Čeká vás radost ze života. V každé zatáčce potkáte nové přátele, nové myšlenky a to podněcuje vaši představivost a podporuje vás se vyjadřovat, projevovat myšlenky. Na cestě jsou ovšem časté křižovatky, kde můžete zabloudit a zbytečně ztrácet energii zbytečnými výzkumy. Váš život bude rušný, plný oživení, často se na vás usměje štěstí, ale bude velmi prchavé.

4 – Vaší dráhou bude především úsilí. Úspěch nepřijde sám bez vašeho přičinění. O úspěch a bezpečnost pro vás i pro vaše nejbližší musíte usilovně bojovat. Nebude čas na procházky a odpočinek, dráha bude písčitá a nesnadná. Ale úsilí pak bude odměněno důvěrou a uspokojením z dovršení vašeho poslání.

5 – Je to cesta svobody. Půjdete klikatou a kluzkou cestou, plnou změn a rozmanitosti, kde se krajiny mění v každé zatáčce. Jenom na vás závisí množství zkušeností, setkání a dobrodružství. Přijmete-li tuto nestálost a budete-li hledat stále něco nového, zažijete nenadálý úspěch.

6 – Čeká vás především odpovědnost. Okolnosti vás často přinutí sehřát smírčí roli a roli prostředníka, učinit významná rozhodnutí. Najdete příležitosti k rychlému překonání stupňů vedoucích ke slávě, k vládě a moci. Štěstí vám bude přát v oblasti citové, vaším údělem může být vzkvétající rodinný život a šťastný sňatek. V páru budete právě vy opěrným bodem. Odměnou vám bude vzácný klid.

7 – Vaši dráhu provází moudrost. Je to cesta osamění, naleznete však klid srdce, vnitřní harmonii a poznání, ale nevyhledávejte vám podobnou společnost. Možná se z vás stane filosof či okultista, spisovatel, kněz nebo všechno dohromady. Ostatní vám budou svěřovat své potíže a tak vám na vlastní osobní radosti moc času nezbyde. Váš život bude bohatý, úchvatný, plný výjimečných setkání, ale bude vás provázet úzkost. Vybírejte dobré společníky, co vás nenechají v nouzi, kdyby vás náhodou potkala.

8 – Vaše cesta bude materiální. Budete mít mnoho příležitostí ke zbohatnutí a budete umět využít peněz k posílení moci a autority. Setkáte se sice s překážkami, ale díky vaší odvaze je překonáte. Nedovolte však své ctižádosti ovládnout i ostatní oblasti vašeho života, vše se koupit opravdu nedá. Když si to včas neuvědomíte, pokazíte to a zůstanete osamoceni, nepochopeni a zamítnuti.

9 – Vaše cesta bude daleká. Budete mít četné příležitosti cestovat, ať už po světě nebo v myšlenkách, díky vaší bezmezné představivosti. Často se zastavíte a pomůžete ostatním. Přinutí vás k tomu vaše vlastnosti, laskavost a porozumění, ale mnohdy zůstanete sami. Budete inteligentní, snílek a nebudete si dělat příliš velké starosti o úspěch, který přijde jako příjemné překvapení.

11 - Vyjde-li, pak je životní dráha cestou tvůrčího nadšení. Osud vám přinese prožití výjimečných situací. V životě musíte přenášet dál znalosti, které jste nabyli za minulých bytí. Musíte však odolat pokušení nechat svět v jeho omylech a využívat inteligenci k vlastnímu prospěchu, jinak se to obrátí proti vám.

22 - Vaše dráha je cestou tvořivosti. Jste na zemi proto, abyste uskutečnili velké plány. Váš život se jím podřídí na úkor vašim nejbližším, na které nebudete mít dostatek času. Nebudete ho mít ani na sebe. Svět vás bude přitahovat. Pokud po takové cestě netoužíte, můžete si zvolit cestu čísla 4.

Jak si spočítat osobní rok

Osobní rok však neplatí od Nového roku, ale od narozenin do narozenin, i když dění samozřejmě může nastávat o něco dřív, protože se osud připravuje. Ze svého nejbližšího okolí znám příklady, kdy zlom nastal téměř okamžitě, přišel s nečekanou zprávou. Ale vždycky musí člověk něco udělat, aby dal věci do pohybu. V jednom případě přišla mojí přítelkyni dobrá zpráva, získala výhodné zaměstnání těsně po svých narozeninách a od té doby je moc spokojená. Avšak pro to, aby dobrá zpráva přišla, musela sama vyvinout úsilí, aspoň poslat životopis. Nic z nebe nepadá samo.

Chcete-li si spočítat svůj osobní rok, pak postupujte stejně jako v případě životního čísla, zapište den a měsíc narození, ale místo roku narození napište aktuální letopočet. Například pro narozené 31.1. bude letošní výpočet vypadat takto: 3+1+1+2+0+1+0= 8.

Co vás asi čeká vyjde-li vám:

1 – Rok nových začátků. Příhodný pro podnikání něčeno nového, pro vlastní osobní projevy. Z celého cyklu následujících 9 let je nejdůležitější, neboť mu dává charakter, ostatní pak budou doplňovat činnosti, které začnete. V tomto roce můžete získat novou práci, novou lásku, změnit bydliště, investovat. Vždycky se vyplatí dobrý start.

2 – Rok příznivý pro vzájemnou pomoc a spolupráci, sdružování. Je třeba se dočasně zbavit nezávislosti, brát ohledy na druhé, na jejich přání a jednání. V roce 2 dochází ke sňatkům či rozvodům, podněcuje vztah s druhými. Můžete získat zajímavou spolupráci ve všech oblastech, ale pozor, přináší i napětí.

3 – Rok příznivý pro zábavu a společenský život. Všeobecně snadný a příjemný, umožňuje četná přátelská setkání, přináší úspěchy a volný čas. Můžete ho využít pro uměleckou činnost a nějaké odlehčení. Dostaví se úspěchy, cestování, tvořivost a materiální blahobyt. Buďte však opatrní a spoléhejte sami na sebe.

4 – Rok čtyři zábavný nebude, čeká vás tvrdá ustavičná práce, řešení záležitostí spojených s materiálnem a financemi. Ale opatrnost a dokonalá organizace mohou zabránit případné osobní nejistotě. Mohou přijít materiální potíže, omezení, zpožďování plánů, věci nepůjdou tak hladce. Ale vy to jistě zvládnete.

5 – Převládne svobodná vůle. Můžete si dělat co si přejete, i změny v životě, v domě, v citech. Ale neočekávejte nic trvalého a konstruktivního. Podněcuje k nevěře a dobrodružství, pozor na případné následky. Můžete cestovat, rozvíjet materiální rozvoj a obchodní styky nebo nové kontakty. Pozor na nebezpečí nehody. Kdo sedí doma, ten riskuje méně, ale přijde o zážitky.

6 – Je příznivý pro setkání, sňatek nebo pro úmluvy všeho druhu. Kdo má právní nebo materiální problémy, může v průběhu tohoto roku najít jejich řešení, tento rok je ve znamení dobrého porozumění, harmonie ve vztazích s minimálními ústupky. Může vám vzrůst odpovědnost, dobře vybírejte a pečlivě rozhodujte. Nákup nemovitosti, materiální rozvoj.

7 – Tento rok bude vhodný pro rozvoj intelektuální, ideální pro myslitele a studenty. Umožňuje duševní pokrok nebo ukončení významného díla. Není příhodný pro společenské styky, ukládání peněz ani pro novinky. Možná budete často sami, ale samotu využijete ve svůj prospěch. Může se vám zdát, že se vše nedaří, ale buďte trpěliví, duševní rozvoj přinese své ovoce později.

8 – Tento rok bývá obtížnější v oblasti finanční a v obchodování s realitami. Vyžaduje opatrný postup v majetkových záležitostech, ale po vyřešení můžete zbohatnout. Je to rok závazků a materiálních realizací. Párům hrozí krize, pro nalezení vzájemného porozumění je v tomto roce třeba mnoho úsilí. Je vhodný pro opětné získání peněz či ukončení sporu. Pozor však na ztráty.

9 – Rok s devítkou je završením cyklu, umožňuje hodnocení všeho druhu. Využijte ho k vyřízení neuzavřených úkolů, k zakončení započatého díla. Zbavte se všeho, co vám škodí, ale nezačínejte nic, kde hrozí neúspěch. Je příhodná doba pro intelektuální činnosti a vztahy s cizinou, možný úspěch před veřejností. Pokud jste v předchozím období vykonali něco dobrého, vytvořili hodnotné dílo, pak se posunete dál. V opačném případě se vracíte na začátek a budete se učit znovu ze svých předešlých chyb.

Komu vyjde č. 11 či 22, pak se podívejte na dvojku či čtyřku. Navíc v těchto letech můžete dozrát ve svém duševním rozvoji, či zažijete výjimečnou událost. Štěstí bude přát víc tomu, kdo se věnuje službě lidstvu a veřejnosti.

Pár kouzel

Jak na lásku? Použijte olej „Přijď ke mně“. Pro přilákání ideálního partnera smíchejte 5 kapek pačuli a 1 kapka skořice v základu z olivového oleje, namažte jím bílou svíci a podobiznu příslušného pohlaví a pro vizualizaci zapalte svíci

Potřebujete dodat odvahu? Smíchejte si olej odvahy a to ze 3 kapek zázvoru, 1 kapky černého pepře a 1 kapky hřebíčkového oleje. Směsí se potírejte nebo ji noste při sobě hlavně před vystoupením na veřejnosti, při představování a podobných situacích, které vás vyvádějí z míry.

Na dodání energie použijte olej energie, který se smíchá z poměru 4 kape pomeranče, 2 kapek limety a 1 kapky kardamonu. Noste při sobě kdykoli se cítíte vyčerpaní, když jste nemocní a také po posílení rezerv vaší vlastní energie. Je účinný pro dobití vašich tělesných baterií.

Na závěr můžete vyzkoušet třeba olej rychlých peněz, jímž se natírají ruce nebo zelená svíce pro přivábení peněz. Namíchá se ze 7 kapek pačuli, 5 kapek cedrového dřeva, 4 kapek vousatky draslavé a 2 kapek zázvoru.

Kouzlo na přivolání peněz
Potřeby: zelené svíce, šalvěj, skořici, pergamenový papír, zelenou fixu, olej - peníze, troška dřevěného uhlí, miska na pálení.
Postup: Ve čtvrtek nebo v neděli za přibývajícího měsíce na oltáři zapálíte svíčky představující boha a bohyni a tiše přivoláte jejich přítomnost. Pak zapálíte kousek dřevěného uhlí a rozprášíte na něj skořici a šalvěj. Na papír nakreslíte obrázek např. telefonního účtu nebo účtu za byt,... a jasně vyznačíte sumu peněz v číslech. Když toto kreslíte, představujte si, že tento papír už není kouskem papíru, ale je to onen telefonní účet (nebo účet za byt,...).

Pak načtrnete kolem účtu čtverec, který symbolizuje kontrolu, kterou nad ním máte, a celý ho proškrtnete znakem X, čímž účinně zrušíte jeho existenci (jak se stane, až bude zaplacen).Pak si začnete představovat účet zaplacený, můžete to na obrázek napsat, aby to bylo jasné, že je těmito slovy označen. Představíte si sami sebe, jak nahlížíte do šekové knížky, a vidíte, že zůstatek šek pokryje, pak jak vypisujete samotný šek. Pak potřete svíčku olejem, od konců směrem ke středu a mezi tím pronášíte: „Vzývám síly Matky Bohyně a Otce Boha, vzývám síly Země, Vzduchu, ohně, Vody, vzývám Slunce, Měsíc a Hvězdy, aby mi přinesly prostředky k zaplacení tohoto účtu.“Stále v představě umístíš svíku do svícnu přímo nad obrázek účtu. Okolo svíčky rozprášíte byliny a určíte ( a to si i představíte), že každá z nich půjčuje svou energii na splnění vašeho cíle a říkáte: „Šalvěji, bylino Jupitera, sešli svou moc k mému kouzlu. Skořice, bylino Slunce, sešli svou moc k mému kouzlu.“

Jakmile tohle vykonáte, musíte si stále představovat svůj zcela zaplacený účet, zapálíte svíčku, a její hořící plamen jak uvolňuje energii, kterou jste do obrázku vložili. Svíčku nechte hořet deset, patnáct minut, podle toho, jak jste schopni udržet svou koncentraci. Když vizualizace poleví, odstraníte obrázek, spálíte ho v plameni, pár vteřin ho podržíte a pak ho vhodíte do nádobky nebo kotlíku poblíž oltáře.Po skončení necháte svíčku dohořet a víte, že rituál bude účinný.

Za den, týden,... buď obdržíte neočekávanou (nebo zpožděnou) sumu peněz, nebo se jinak vyřeší finanční závazky, že budeš moci zaplatit účet. Pokuď si něco opravdu moc přejete můžete vyčkat na úplněk, který má magickou moc a zesiluje veškerá přání.
Síla polodrahokamů

Každý den si můžeme zpříjemnit malou chvilkou relaxace nebo aspoň působením kamenů. Pomohou nám, abychom prošli své dny bez úhony, uklidní nás, ochrání před negativním vlivem a možná přinesou i lásku. Nevěříte? Nemusíte, nutit vás nebudu, ale napadlo mne napsat, které kamínky je vhodné mít nablízku, například na svém pracovním stole nebo na těle v podobě náramku, či náhrdelníku. Dále zde

Moc kamenů

Akvamarín je bledě namodralý. Říká se, že ho používali námořníci jako ochranný amulet, přinášející štěstí a poskytující jim bezpečí na dalekých cestách. Také se o něm říká, že je "strážce manželství", je tedy vhodným dárkem k zasnoubení, svatbě či výročí. Má jemně očistné účinky, přináší klid a mír, podporuje léčbu hrdla, přílišných emocí a napomáhá seberealizaci.

Korál symbolizuje požitek a radost, lásku, pokoru, harmonii, mateřství, plodnost a sexuální touhu. Zavěšený v domě prý ochraňuje před nebezpečím. Je vhodný pro ženy, protože pomáhá při ohroženém těhotenství či neplodnosti. Ženám, které nemohou otěhotnět, může prý jeho působení pomoci, proto je vhodné nosit například náušnice nebo prsten, je používán také při anémii, zastavuje krvácení, zabraňuje prý potratům a ulehčuje porod.

Granát má temně červenou barvu rudého vína, znásobuje životní síly organismu, léčí rány a záněty. Odstraňuje melancholii a zahřeje srdce. Reguluje krevní tlak, podporuje tvorbu červených krvinek, je využíván při léčbě revmatických potíží a při zánětech kloubů. Posiluje auru a vytváří ochranný štít z vysoce nabitých pozitivních vibrací, které po vzájemném kontaktu odpuzují negativní energii. Má významné účinky na psychiku a je mu připisována magická moc, svým majitelům prý zvyšuje vitalitu, chrání před nepřáteli a podporuje fantazii.

Tygří oko činí svého majitele odvážným a sebevědomým, učí otevřenosti. Prohřívá celý organismus, podporuje tok energie v těle, působí na zmírnění bolestí žaludku, ale i hlavy, migrén, problémů se zrakem, při dýchacích potížích, astmatu, onemocnění jater a hepatitidě. Bývá používán k uklidnění a povzbuzení silně nervózních nebo citlivých lidí. Doporučuje se nosit jej ve chvílích, kdy musíme čelit slovnímu, duševnímu či psychickému útoku. V magii je cenným amuletem přitahujícím peníze, obzvláště prý, je-li nošen v peněžence, společně s kreditními kartami.

Diamant má obecně velmi zajímavé účinky, jelikož svou nositelku chrání, ale tentokrát ho pominu, přece jenom patří do kategorie těch dražších. Pokud si však někdo přeje potěšit svou dámu, pak vězte, že čím větší kámen, tím větší ochrana.

Tyrkys je krásně modrý. Prý ochraňuje před černou magií, přináší štěstí, úspěch, peníze, hojnost, lásku a je kamenem přátelství. Využívá se při oslabené imunitě, zánětech průdušek, bolestech hrdla, zubů, paradentóze, při srdečních obtížích, bolestech kloubů a všeobecně k harmonizaci těla.

Jantar, ten prý přitahuje sílu, krásu, přátelství, štěstí, lásku, zvyšuje požitek ze všeho příjemného, včetně sexu. Jeho energie prý má schopnost rozjasňovat, měnit negativní energii na pozitivní. Otevírá právě čakru ovlivňující energii a sexualitu. Ulevuje od bolesti žaludku, léčí problémy srdce a jater, přináší vitalitu a radost ze života.

NWM2OGRi