Zkus TWISTO

Jukni na Alzu

KONTAKTY

OTP service, spol. s r. o.
Dodáváme za 3 - 10 dnů.
info(a)otpservice.com
Obchodní nabídky pouze zasílat.
www.otpservice.com

TOPlist

Naše výrobky doporučuje fyzioterapeutka

Přírodniny

Něco na čtení

Přečti si o hubnutí

Pizza pro celiakyAkupresura

Akupresura je starobylá čínská metoda využívaná na dálném východě již cca před 3000 lety. Zabývá se prevencí, diagnostikou a léčbou převážně funkčních poruch organismu, psychosomatikých onemocnění, bolestivých svalů, alergií, poruch imunity a poruch motorických funkcí. Od doby svého používání je stále praktikována a zdokonalována účinnými akuépresurními pomůckami. Využívá akupunkturních drah a aplikuje se přímo působením na akupunkturní body.

Akupresurní masáž pomáhá ulevit při mnoha běžných onemocněních. Je neinvazivní, ale velmi účinná. Tato metoda je založena na tlaku a stimulaci bodů, výsledkem bývá úleva od bolesti a úplné vyléčení potíží, posílení imunitního systému a velmi dobrá prevence.

Přestože má naše tělo vrozenou přirozenou obranyschopnost proti nemocem a zevním vlivům, existují vlivy, které nemůžeme ovlivnit, například kvalita životního prostředí a stres. Rovněž lidský organismus přirozeně stárne a naše obranyschopnost se snižuje.

Můžeme však využít blahodárného vlivu akupresury. Tato metoda má všestranné využití. Stimulací akupunkturních bodů se uvolní zablokovaná energie, která je často příčinou zdravotních problémů. Docílíme harmonizaci svalů, úponů a celého pohybového aparátu a pak pocítíme úlevu i na duševní a fyzické úrovni.

 

 

N2FkNDhm