Zkus TWISTO

Jukni na Alzu

KONTAKTY

OTP service, spol. s r. o.
Dodáváme za 3 - 10 dnů.
info(a)otpservice.com
Obchodní nabídky pouze zasílat.
www.otpservice.com

TOPlist

Naše výrobky doporučuje fyzioterapeutka

Přírodniny

Něco na čtení

Přečti si o hubnutí

Pizza pro celiakyBody pro akupresuru

Pro zdraví jsme ochotní udělat mnoho věcí, cvičíme, držíme půsty a cpeme se prášky. Kdo má skutečné problémy, možná hledá další řešení a vyzkouší jiné metody. Mezi jinými stojí za to metody čínské medicíny, prověřené po staletí, mezi které patří akupunktura a akupresura.

Vybrala jsem dnes některé body, které si můžete sami ošetřovat a ulevit, či předejít zbytečným potížím. Samozřejmě nechci propagovat tyto metody jako samospasitelné, sama je používám na podporu svého zdraví, pro rychlejší úlevu od akutních aktuálních potíží a v neposlední řadě jako prevenci. Jsem, samozřejmě, stejná, jako vy, řeším věci až když hoří. Ale potom hledám všechny prostředky, jak pomoci a akupresura patří k těm příjemnějším.

Body se nachází téměř na celém našem těle, ale jsou místa, která mají mnoho bodů vhodných na ošetření. K nim patří například hlava, ucho, chodidlo i dlaně. Tak například když vám třeští hlava jako k prasknutí, nachází se na vrcholu hlavy bod, který ovlivňuje lebeční tekutinu. Ošetření bodu prý při bolesti hlavy téměř vždy pomůže.

Mezi základnou krku a rameny, asi uprostřed, se nachází z obou stran body, jejichž ošetření uvolňuje body v ramenou a pažích, zahřívají tělo a nabuzují energii. To se hodí třeba v práci, u počítače, tak se občas zkuste trochu pohladit, či zatlačit a budete se cítit mnohem líp. Tato stimulace se dá dělat třeba na poradě, když musíte poslouchat ty nudné projevy.

Dalším bodem, co umí pomoci například při dně, či problémech s prostatou, je bod, který se nachází na chodidle, pod palcem, tam, kde začíná klenba chodidla. A na konci klenby je zas jiný, vám dodá energii a umí pomoci i proti zánětu. Chodidla vůbec stojí za to, abychom se jimi zabývali, ulevili jim, když jsou unavená a masírovali. Uděláme tím hodně pro své zdraví. Mezi body jsem dokonce objevila dva, co mají údajně vliv na obezitu, nachází se na vnější straně kyčlí. Je možné je stimulovat tlakem nebo poklepáváním.

 

OTVjZTUx